CANDAR SÜT ÜRÜNLERİ

Hakkımızda

   

Candaroğlu süt mamüllerinin doğuşu 1950 yıllarında Mehmet Şefik Candar’ın peynir ticaretine atılması ile başlamıştır.Bu sektörde 1975 tarihine kadar ortaklık yapıp akabinde oğulları ile kendi firmasını kurmuştur.1987 yılında Kırklareli’nde fabrika kurulup üretime başlanmış nesilden nesile aktarılarak kalitesinden,lezzetinden ve doğallığından ödün vermeden günümüze kadar ulaşmıştır.
 
Şuan da tesisimiz Avrupa standartlarında olup üretim belgelerimiz,sertifikalarımız,hijyen kalitemiz ve profesyonel ekibimiz ile üretime devam etmekteyiz. Süt alımlarımız esnasında sütün insan sağlığına elverişli,asitik değerleri,ph seviyesi ve antibiyotik ölçümlerine tabi tutarak alımları gerçekleştirip bunları belgeleri ile onaylayıp işleme almaktayız. Hedefimiz öncelikle çocuklar olup en doğal,katkısız ve kaliteli şekilde tüketicilerimize sunma çabası içerisindeyiz.
 
Ürünlerimiz helal sertifikalı ŞİRDEN MAYASI ile üretilmektedir.Candaroğlu firması olarak en iyiye,Türk ve dünya halkının damak tadına hitap eden süt ürünlerini üretmek hedefimizdir.
 
İstanbul mega centerda firmamıza ait toptan satış noktamız bulunmakta ve Türkiye’nin bir çok noktasına gönderimler buradan gerçekleştirilmektedir.Bir anne olarak doğal ürün arayışı içerisinde ve sağlıklı beslenmeye verdiğim önemden dolayı doğal ve katkısız ürünlerimizin bir çok kişi ile paylaşmak ve güvenerek çocuklarınıza yedirebilmenizi istedim.
 
Umarım ki çıkmış olduğum bu yolculukta arkamda güzel dostluklar ve güzel lezzetler bırakmış olurum...
 
Elif CANDAR
Sevgilerimle